Gražios vestuvės


Vestuvių ceremonijos, krikštynų ar kitų iškilmių puošyba, dekoravimas Vilniaus bei Kauno apskrityse. Į kitus miestus važiuojame kai užsakymas siekia ne mažiau 1000 Lt.

Aksesuarus, pakvietimus ir kitas smulkmenas pagal susitarimą siunčiame į įvairius Lietuvos kampelius.

Atkreipkite dėmesį į smulkmenas, iš jų susideda visi didingi ir gražūs dalykai.



Vestuvės, krikštynos, ar kita gyvenimo šventė… tai nuostabūs mūsų gyvenimo įvykiai, kuriuos prisimindami ilgai norime džiaugtis patys, pasidalinti su brangiais žmonėmis.

Gana dažnai per mažai dėmesio skiriama šventės aplinkai, jaukiai atmosferai sukurti, galų gale tam nelieka laiko. Giliai širdies kertelėje trokštame, kad svarbią akimirką aplink save ir svečius matytume gėlių žiedus, žiedlapiais barstytus takus, jaukias žvakių liepsneles ar kitus akiai patrauklius daiktus, tačiau paskutinę akimirką jaudinamės kad pamergės ar draugės spėtų pakabinti vieną kitą kaspinėlį ar širdutę.. Galiausiai rezultatas tikrai gali nuvilti.

Mes, pasitelkę savo fantaziją, patirtį bei profesionalius, aukštuoju mokslu įgytus meninius įgūdžius pasistengsime, kad Jūsų šventė taptų pati gražiausia. Nuoširdžiai norime Jums padėti įgyvendinti svajones, lūkesčius, pasiūlyti originalių sprendimų, kad Jūs ir Jūsų svečiai liktumėte maloniai nustebinti, o nuotraukose ilgai atsispindėtų šventės dvasia.

Jūsų pasiūlytomis, arba mūsų sugalvotomis temomis papuošime bažnyčią, pobūvio vietą, pasirūpinsime pakvietimais, stalo kortelėmis svečiams, pasiūlysim rankų darbo pagalvėlių, keliaraiščių, rankinių bei kitų gražių aksesuarų. Pasitikėkite mumis ir galėsite džiaugtis gražia švente!

Čia taip pat rasite netikėtų, originalių dovanų sau ir savo artimiesiems. Tai autoriniai juvelyrų ir kitų menininkų dirbiniai, kitos mielos smulkmenos.



Kontaktai:

Pavadinimas: Gražios vestuvės
Telefonas: +37069831432
El. pašas: info@graziosvestuves.lt
WWW: www.graziosvestuves.lt

Peržiūrėtas 643 k.

« Grįžti atgal