Skani Magija


Skani MagijaNostradamas yra pasakęs: "Pasaulį išgelbės juokas. Juoką išgelbės Skani Magija".
Aš esu iliuzionistas Justas. Su Skania Magija atnešiu Tavo šventei daug juoko, stebuklų ir geros nuotaikos :)Štai 3 priežastys, kodėl Skani Magija pagardins Tavo renginį:

1. Skani Magija – tai magijos meno ir stand-up comedy derinys. O tai reiškia, kad visas pasirodymas yra labai nuotaikingas ir žiūrovai ne tik stebės magiškus triukus, bet ir nuolatos juoksis ir šypsosis.
2. Skani Magija – tai interaktyvi pramoga. Viso pasirodymo metu palaikau dialogą su žiūrovais, į kiekvieną triuką įtraukiu bent po kelis žiūrovus, kurie patys tampa iliuzionistais.
3. Skani Magija – tai “new school of magic”. Jokių balandžių, jokių žongliravimų kortomis, skambant muzikai, jokių klounų. Tai pasirodymas, kuriame žaidžia improvizacija ir yra palaikomas šiltas ryšys su žiūrovais.

Skubu pranešti ir dar vieną žinią! Esu ne tik iliuzionistas, bet ir vedėjas. Vestuvių šventes vedu taip, kaip moku - linksmai, interaktyviai ir "skaniai". ĮŠVENTINK (nuo žodžio "šventė") mane - Justą - į savo vestuvių vedėjo postą ir PASIIMK šias dovanas:

- smagų, energingą ir improvizuojantį vedėją nuo renginio pradžios iki pabaigos;
- patį linksmiausią ir labiausiai pašėlusį magjios pasirodymą;
- kalną originalių ir individualiai paruoštų idėjų šventei.

P.S. susidraugaukime facebook'e: Skani Magija Justas.

Skanaus :)

Skani Magija Skani Magija Skani Magija Skani Magija Skani Magija

Kontaktai:

Pavadinimas: Skani Magija
WWW: www.skanimagija.lt

Peržiūrėtas 767 k.

« Grįžti atgal