Artūras Minalga ir Grupė

Frank Sinatra tribute.lt
2jų val koncerte nuskambės žymiausios Frank Sinatra dainos: May Way, Niujork, Autumn leaves,Ipanema, All of me, Strangers in the night ir kt. Grupės vokalistas Lietuvos ir tarptautinių bardų festivalių laureatas- Arturas Minalga, sintezatorius, perkusija, back vokalas-Veceslavas Lancovas. Kaina nuo 450 eur.

Jau 4tą dešimtmetį gyvuojančios populiarios rusų roko grupės DDT ir Jurijaus Sevcuko dainas atliks žinomi Lietuvoje muzikantai su grupe DDT tribute.lt. 2.5 val programoje Išgirsite tokias dainas kaip "Eto vsio", "Svoboda", "Metel". "Veter", "Osen", "Dozd" ir kitas. Grupės atlikejai Artūras Minalga- vokalas, gitara (Lietuvos ir tarptautiniu bardų festivalių laureatas), Romas Rainys- gitara ( groja grupėse SEL ir A.Mamontovas), Viačeslavas Lancovas-sintezatorius, Back vokalas, Alvydas Šiaulys-bosinė gitara, Tomas Rekašius-mušamieji. Su projektu grojo tokiuose klubuose kaip Vandenis, Niujork (Legendos), Malibu, Brodvejus ir kt.
Kaina pilno sastato nuo 1000 eu. Be aparaturos.
Galimas variantas ir dviese- 2u vokalai, gitara, sintezatorius ir perkusija. Kaina nuo 320 eur.

PROGRAMA „SENOS GEROS DAINOS“ su Artūru Minalga ir grupe

Populiariausios Hiperbolės, G.Paškevičiaus, A.Mamontovo, S.Povilaičio, V.Kernagio ir kitos dainos... o taip pat... DDT tribute. Lietuvos ir tarptautinių festivalių laureatas Artūras Minalga- Vokalas, gitara Viaceslav Lancov-perkusia, sintezatorius.
Kaina nuo 350 eur.


Nuotraukos

Artūras Minalga ir Grupė Artūras Minalga ir Grupė

Kontaktai

Pavadinimas
Projektai: DDT tribute.lt , Frank Sinatra tribute.
Telefonas
867022226
El. paštas
info@samplebox.eu
Miestas
Visi

Naujas komentaras

Norėdami palikti komentarą privalote prisijungti arba užsiregistruoti

Komentarai (0)

Komentarų nėra