Scenarijai įvairiems teminiams vakarėliams

Tai interaktyvūs teminiai vakarėliai/žaidimai, kuriems reikia 6- 40 žaidėjų ir bent vieno žaidimo vedėjo. Mes parduodame pilną žaidimo dokumentaciją (pateiktą elektroniniame formate) - instrukcijas kaip vesti žaidimą, veikėjų sąrašą, kiekvienam vakarėlio dalyviui skirtą jo veikėjo aprašymą, kuriame nurodyti jo asmeniniai tikslai ir uždaviniai, daiktų ar veiksmų korteles, kurių prireiks žaidimo metų ir t.t.

Jeigu dalyvausite mūsų žaidime kaip žaidimo vedėjas, jums teliks viską perskaityti, atspausdinti, sudėti į žaidėjams skirtus vokus, paskirstyti savo svečiams vaidmenis ir toliau vadovautis žaidimo instrukcijomis (t.y. paskaityti "tą" pranešimą "tada ir tada", paduoti "tą" raštelį "tam ir tam" ir t.t.). Žaidimo metu turėsite nepriklausomą, neutralų vaidmenį, būsite žaidimo koordinatorius, todėl turėsite žinoti visus žaidime vystomus siužetus ir pasirūpinti, kad viskas vyktų laiku ir sklandžiai.

Jeigu žaidime dalyvausite kaip paprastas žaidimo dalyvis, turėsite remtis savo sąmoju, derybiniais įgūdžiais, komunikabilumu ir fantazija, kad įgyvendintumėte jums iš anksto paruoštus tikslus ir užduotis. Turėsite išsiaiškinti ir nužudymo aplinkybes, tačiau tai nebus vienintelis ar pagrindinis jūsų tikslas.

Mes parduodame žaidimo "rėmus", kas ir kada turi būti padaryta nenuklystant nuo siužeto, tačiau visą kitą - ką ir su kuo šnekėti, kaip elgtis, kad pavyktų įgyvendinti nurodytus tikslus, priklausys tik nuo paties žaidėjo ir jo fantazijos. Todėl PartyGames vakarėlių žaidimai labai gerai tinka ir aktyviems žaidėjams, ir pasyviems. Aktyvistai gali jame puikiai reikštis, o pasyvūs žaidėjai gali tiesiog atsakyti į kitų žaidėjų klausimus nieko patys neinicijuodami ir tai visiškai nesugadina žaidimo.


Nuotraukos

Scenarijai įvairiems teminiams vakarėliams

Kontaktai

Pavadinimas
PartyGames
Telefonas
+37068675998
El. paštas
info@partygames.lt
Puslapis
www.partygames.lt
Miestas
Visi

Naujas komentaras

Norėdami palikti komentarą privalote prisijungti arba užsiregistruoti

Komentarai (0)

Komentarų nėra