X DECOR


X DECOR - tai gražios, solidžios, prabangios Jūsų rengiamos šventės garantas. Šiandien mes jau drąsiai galime pasakyti, kad esame savo mėgstamo darbo profesionalai, nes turime didelę patirtį rengiant ir organizuojant šventes nuo mažų asmeninių - vestuvės, jubiliejai, krikštynos iki didelių masinių renginių, kur svečių skaičius siekia tūkstančius.

Jūsų šventiniam renginiui galime pasiūlyti įspūdingo grožio paviljonus, kuriuos išpuošime ir išdekoruosime pagal Jūsų norus. Specialūs prabangiai dekoruoti banketiniai stalai ir banketinės kėdės, įvairios dekoracijos ir specialus apšvietimas sukurs fantastišką šventės atmosferą, kuri ilgai išliks Jūsų svečių atmintyje, kaip Jūsų dėka sukurta mažytė pasaka.

Pastatysime ir išdekoruosime paviljoną kur tik Jūs pageidausite - Jūsų sodyboje, ant jūros kranto, ar nuostabioje miško aikštelėje...

O gal nusprendėte švęsti restorane ar namuose - mūsų banketiniai stalai, banketinės kėdės, kėdžių užtiesalai, staltiesės ir nuostabios žvakidės suteiks Jūsų šventei išskirtinės prabangos.

Gražiai šventei nepakanka vien gražios aplinkos, reikalingas profesionalus ir gražus aptarnavimas, skanus ir gražiai patiekiamas maistas, renginio apšvietimas ir įgarsinimas, floristika ir t.t. Todėl, organizuojant aukšto lygio renginį, mes galime Jums pasiūlyti savo srities profesionalus, kurių aukšta darbo kokybe teko įsitikinti ne vieną kartą.

Daug žymių ir garsių žmonių, didesnių ir mažesnių įmonių patikėjo mūms savo šventes, todėl ir Jūs neabejokite mūsų pasirinkimu, nes mūsų patirtis, atsakingas ir iš širdies atliktas darbas palieka tik teigiamus prisiminimus ir neužmirštamas gražios šventės akimirkas.
DIRBAME VISOJE LIETUVOJEKontaktai:

Pavadinimas: X DECOR
Telefonas: +37068570378
El. pašas: info@xdecor.lt
WWW: www.xdecor.lt

Peržiūrėtas 769 k.

« Grįžti atgal