Tai puikus susipažinimo žaidimas. Visiems žaidėjams ant nugarų užklijuojami įvairių įžymių žmonių (muzikantų, politikų, mokslininkų) vardai. Kas užrašyta, vardo savininkas nežino. Bandydamas atspėti, jis turi klausinėti kitų: ar aš moteris? ar aš aktorius? Iš kokios šalies? ir pan. Laimi greičiausiai savo personažą atspėjęs žmogus. Žaidimas baigiasi, kai visi įmena, kas jie tokie yraĮ.
546
Kiekvienas vakarėlio dalyvis turi pasakyti savo vardą ir prie jo, kad būtų linksmiau – sugalvoti kokią nors juokingą pravardę (Tadas - padas, Mantas - bantas, Odeta - virbaleta ir t.t.). Sekantis žaidėjas turi pakartoti prieš tai sakytus vardus ir pravardes ir pats taip pat prisistatyti.
546
Vakarėlio šeimininkai paruošia kiekvienam svečiui maždaug tokio turinio kortelę: “Sveikinu svečią, turintį du vaikus ir mėgstantį klasikinę muziką”, arba “Sveikinu svečią, renkantį pašo ženklus” ir t.t. Kortelės sumaišomos ir isvečiai jas traukia. Skaitoma pirma garsiai. Aprašytas asmuo atsistoja, pasako savo vardą ir skaito kitą kortelę. Taip susipažįstama su visais svečiais.
546
Žaidėjai susėda ratu ir paeiliui sako savo vardą ir būdvardį, prasidedantį iš pirmosios vardo raidės, pavyzdžiui Giedrė graži, Tomas tylus, Eglė elegantiška ir t.t. Užduotis – pasakius savo vardą ir būdvardį pakartoti visus anksčiau pasakytus junginius.
Kitas žaidimo variantas yra sakyti gyvūnų pavadinimus vietoje būdvardžių, pavyzdžiui Giedrė gervė, Tomas tauras, Eglė ežiukas.
546
Žaidėjai susirenka prie stalo arba paprasčiausiai susėda ratu. Kiekvienas žaidėjas paeiliui kreipiasi į savo kaimyną ta pačia fraze, kaip ir žaidimo pavadinimas, papildydamas jį konkrečiu vardu. Toliau vardijamos teigiamos kaimyno savybės, nurodoma, kur jis bus išsiųstas, kas bus duota kelionei ir ko jis gaus valgyti. Būtina sąlyga: visi pagrindiniai atsakymų žodžiai turi prasidėti ta pačia raide, kaip ir kaimyno vardas. Pvz.: “Aš myliu savo kaimyną Roką, nes jis labai raumeningas. Išsiųsiu jį į Rygą, keliauti liepsiu su radija, o valgyti duosiu ryžių.
546