Prie kiekvieno svečio reikia padėto po popierinę kortelę ir aplink stalą pasiųsti keletą rašiklių. Svečių paprašoma ant kortelių parašyti jauniesiems skirtą palinkėjimą, patarimą ar pasiūlymą. Tada jaunieji surenka korteles. Kol vyksta šokiai ar svečiai nesėdi prie stalo, jaunieji perskaito korteles ir išrenka jiems labiausiai patikusius palinkėjimus, patarimus ir pan. Grįžus svečiams prie stalo, jaunieji garsiai perskaito visas korteles ir apdovanoja svečius, kurių patarimus ar palinkėjimus jaunieji išsirinko. 
610
Žaist pakviečiami pabroliai. Kiekvienam iš jų duodama po stalo teniso kamuoliuką. Šį kamuoliuką reikia įsidėti į burną (kišti po skruostu negalima). Su kamuoliuku burnoje reikia kuo aiškiau pasakyti palinkėjimą jauniesiem. Labiausiai patikęs žaidėjas išrenkamas pagal svečių plojimų garsą. Prizas atitenka nugalėtojo porai - pamergei :)
610
Žaidimui reikės obuolio ar nedidelio meliono, į kuriuos prismaigstoma visa eilė dantų krapštukų. Tada jauniesiems pasakoma, kad jie paeiliui turės traukti po vieną krapštuką ir pasakyti po komplimentą vienas kitam. Jei pritrūksta minčių, gali padėti piršliai. Šį žaidimas puikiai tiks ir jubiliejaus proga. 
610
Dalyvauti turi bent 2 poros. Kiekvienai porai duodama viena stiklinė su brendžiu (alumi arba vynu) ir vienas mažas šaukštelis. Vaikinai turi paimti merginas ant rankų, o jos turi šaukšteliais kuo greičiau sugirdyti gėrimą vaikinams. Laimi pora, kuri greičiausiai įvykdo užduotį.
610
Kad pamergės ir pabroliai artimiau susipažintų tereikia daug segtukų. Pabroliams užrišti akis. Pamergėms prisegioti segtukus įvairiose drabužių vietose. Poras išrikiuoti vienas priešais kitą. Duoti ženklą. Tikslas: kuo greičiau surasti segtukus. Po to galima žaidimą vykdyti atvirkščiai. Merginoms užrišamos akys. Laimi ta mergina, kuri greičiausiai surankioja nuo vaikino drabužių segtukus.
610
Imam butelį nuo stalo. Jis turi būti perduodamas kitam šventės dalyviui. Tačiau butelį reikia perduoti tarp kojų ir be rankų pagalbos. pralaimi neišlaikę butelio, dar labiau pralaimi butelį sudaužę :)
610
Į maišelį su kruopomis primetama daug centų. Davus ženklą, jaunieji turi tuos pinigėlius surinkti. Kas turi daugiau pinigų monetomis - tas laikys savo rankose namų biudžetą, o pas kurį sudėta rastų monetų suma didesnė - tas daugiau uždirbs.
610
Plynam lauke, ant žolytės padedami du (trys ar keturi) buteliai, kiek atokiau vienas nuo kito. Dalyvauja pabroliai. Jie turi liest pirštu, stovintį butelį ir kuo greičiau aplink jį apibėgti sutartą ratų skaičių. Žiūrovai palaiko :) Apibėgę, butelį paleidžia ir pereina prie kitos užduoties dalies - pribėgt ir pabučiuot savo pamergę.
610
Sudaromas darbų sąrašas. Jaunieji susodinami vienas į kitą nugaromis. Abu jaunieji nusiima batus. Vieną savo batą duoda antrai pusei ir vieną jo batą pasiima sau.
Skaitomi darbai ir jaunieji, viens kito nematydami, kelia batą, kam tą darbą priskiria ( kas tą dalyką jau daro, arba mano, kad darys).
Galimi variantai - vaikų gimdymas, indų plovimas, alaus gurkšnojimas, TV žiūrėjimas, daržo ravėjimas, šuns vedžiojimas, pinigų uždirbimas ir pan. Smagu žiūrėt, ypač, kai nuomonės nesutampa.

610